صاحب پاشازاده : دوست دارم این کنسرت در تبریز هم برگزار شود . خبر نت سیزدهم
کانال تلگرام

با عضویت در کانال تلگرام سایت، جدید ترین مطالب سایت را در تلگرام خود مشاهده کنید

  • نت پیانوی game of thrones
  • نت و آهنگ بد تنظیم پیانو
  • نت و آهنگ آنشرلی تنظیم پیانو
  • نت و آهنگ The Entertainer تنظیم پیانو
  • نت و آهنگ تایتانیک تنظم پیانو

صاحب پاشازاده : دوست دارم این کنسرت در تبریز هم برگزار شود

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
80 views
بدون نظر

کنسرت بین‌المللی گروه موسیقی «آلتون» کشور آذربایجان به سرپرستی «محمد مطلق» و خوانندگی «آبگول میرزا علی‌اف» ، در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در «تالار وحدت» تهران برگزار می‌شود . در این میان «صاحب پاشازاده» موزیسین مطرح موسیقی آذربایجانی و یکی از اعضای این گروه که تا به حال چندین سفر و حضور هنری در ایران داشته ، در آستانه برگزاری این کنسرت ، از تجربیات و نگاه خود به این حضور چندین باره در ایران گفته است .
 
«صاحب پاشازاده» ، در این باره می‌‌گوید : « بسیار خوشحالم که فرصتی دیگر دست داده تا در ایران حضور داشته و به اجرای موسیقی بپردازم . تا به حال دفعات متعددی شاید در حدود ۱۵ بار به ایران سفر کرده‌ام و در کنسرت‌ها و مجموعه‌های مختلفی از جمله ارکستر ملی ایران و جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر و در شهرهای مختلفی چون تهران ، اصفهان ، شیراز ، رامسر، بابل ، ساری ، اردبیل ، تبریز، مشهد و کیش روی صحنه رفته‌ام و همیشه آنچه از سوی مخاطبین ایرانی نصیبم شده ، حرمت و احترام به موسیقی آذربایجان بوده و این امر زمینه‌ای برای انگیزه و تلاش بیشتر من بوده تا باز هم به ایران سفر کنم و نسبت به این مهرورزی ها ادای دین داشته باشم . »
 
او همچنین می‌گوید با بسیاری از موسیقی‌دانان و پیشکسوتان این عرصه آشنا و با بسیاری از آنها دوست است : « استاد شجریان ، استاد علیزاده که نوازندگی تارشان را بسیار می‌پسندم ، استاد اردشیر کامکار نوازنده فوق‌العاده کمانچه ، استاد گنجه‌ای و … از جمله این اساتید سرشناس هستند . استاد یحیی نامی هم از نوازندگان قدیمی موسیقی ایرانی است که به نوازندگی‌ شان بسیار علاقه‌ مند بودم . »
 
این موزیسین توانا با نگاهی به همکاری گروه «آلتون» و «محمد مطلق» سرپرست و نوازنده گروه ، عنوان کرد : « محمد مطلق نوازنده بسیار قدرتمندی است و اگرچه این اولین همکاری ما است ، اما دوستی ما چند سال است که شکل گرفته و مدت زیادی است که با یکدیگر در ارتباط و مراوده هستیم . مطلق انسان و دوست بسیار خوبی است و من به دوستی با او افتخار می‌کنم . قطعاً این آخرین همکاری ما نخواهد بود . او برنامه‌ ریز و مدیر آگاه و موفقی است و آن‌ قدر ذهن من نسبت به «محمد مطلق» و توانایی‌ هایش مثبت است که این موضوع من را به همکاری‌ های بیشتر با او در آینده سوق می‌دهد . بسیار مایلم که این کنسرت در تبریز نیز برگزار شود . پر واضح است که در آن خطه برای موسیقی آذربایجانی ، لطف و احترام خاصی قائلند . با اشتیاق به دیدار دوستان موسیقی‌ دوست ایرانی می‌روم و از همین‌ جا به تمام ایرانی‌های عزیز و دولت ایران سلام و درود می‌فرستم . » گروه «آلتون» 16 اردیبهشت ماه ساعت ۱۸ در «تالار وحدت» روی صحنه می‌رود و علاقه‌ مندان می‌توانند جهت خرید اینترنتی بلیت آن به سایت ایران‌ کنسرت مراجعه کنند .

این کنسرت که با هدف حفظ اصالت و اشاعه موسیقی اصیل آذری ، رپرتواری غنی را تقدیم مخاطبان می‌کند ، متشکل از هنرمندان توانمندی از کشور آذربایجان یعنی «صاحب پاشازاده» نوازنده تار، «طغرل اسدلایف» نوازنده کمانچه ، «آبگول میرزا علی‌اف» خواننده ، «فرید ممداف» نوازنده گارمون ، «رامیل ولی‌اف» نوازنده کیبورد و «امین موسی‌اف» نوازنده قوشا ناغارا است و «محمد مطلق» از ایران علاوه بر سرپرستی این مجموعه ، نوازندگی ساز ناقارا را بر عهده دارد .

 

صاحب پاشازاده : دوست دارم این کنسرت در تبریز هم برگزار شود

برچسب ها

دیدن مطالب مشابه زیر به شما پیشنهاد میشود

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم، سوالی دارید؟ بپرسید

آدرس ایمیل

Amirsheikhi13@gmail.com

تلفن تماس

09104114300