دانلود نت و آهنگ Amélie تنظیم شده برای پیانو
کانال تلگرام

با عضویت در کانال تلگرام سایت، جدید ترین مطالب سایت را در تلگرام خود مشاهده کنید

نت و آهنگ Amélie تنظیم پیانو

۲۴ فروردین ۱۳۹۶
4,617 views
بدون نظر

مشخصات

نام فایل

نت و آهنگ Amélie تنظیم پیانو

حجم فایل

87 کیلوبات

فرمت فایل

pdf

لینک کوتاه

http://note13.ir/?p=306

تعداد فروش

446

قیمت

رایگان

لینک خرید / دانلود

رایگان – خرید

داستان زندگی آملی در این فیلم از پیش از تولدش به نمایش گذاشته می‌شود یعنی با نمایش پروسه لقاح و پس از آن تشکیل یک جنین تا تولد آملی . پدر و مادر آملی دچار نوروزه هستند و حتی او را در آغوش نمی‌گیرند . او با همین تنهایی بزرگ می‌شود و خانه را ترک می‌کند و به پاریس می‌رود .

او یک دختر جوان تنهاست . نه فقیر است نه ثروتمند نه زشت است نه زیباست ، معمولی است . با یک خانهٔ معمولی و یک شغل معمولی یعنی کار در یک کافه . زندگی اش آرام و کسالت بار از کنارش می‌گذرد با این حال او خوشحال و مسرور است . هر چه باید تجربه کرده ولی لذتی نبرده . وی همچنان طالب تنهایی است او خود را با سوالات احمقانه سرگرم می‌کند تا اینکه اتفاقی رخ می‌دهد که زندگی آملی را دچار دگرگونی می‌کند : مرگ بانو د .

این اتفاق به طور غیر مستقیم باعث می‌شود که آملی جعبه‌ ای را پیدا کند . وسایل و عکس درون جعبه نشان می‌دهد که جعبه متعلق به ۳۰ یا ۴۰ سال پیش است و او تصمیم می‌گیرد با پیدا کردن صاحب جعبه او را خوشحال کند . او پاریس را زیر رو می‌کند تا اینکه سرانجام او را می‌یابد و به طور ناشناس جعبه را به صاحبش می‌ رساند و با دیدن اشک‌های شوق نوجوانی که اکنون دیگر پیر شده لذت جدیدی را تجربه می‌کند « کمک به دیگران » .

حال دیگر او وقت خود را صرف خوشحال کردن دیگران می‌کند از پدرش گرفته که پس از ازدست دادن همسر خود دچار غم و انده شده تا همکار و همسایهٔ خود ( البته به طور غیر مستقیم طوری که هیچ‌ کدام متوجه نشوند ) او تنها کمک نمی‌کند بلکه با شیطنت آدم‌های منفی فیلم را نیز اذیت می‌کند و خود را یک زورو می‌داند . نکته جالب فیلم این است که آملی برای اکثر کارهای خود به دوربین نگاه می‌کند و از تماشاگر تاییدیه می‌خواهد . در یکی از این روزها آملی عاشق می‌شود . عشق به پسری که او هم شگفت‌ انگیز نیست و معمولی است . پسری که تکه‌های پارهٔ عکس را جمع می‌کند و آنها را مانند پازل کنار یکدیگر می‌چیند و از این عکس‌ها آلبومی درست کرده . این آلبوم در طی اتفاقی به دست آملی می‌افتد . املی که می‌خواهد آلبوم را به او بازگرداند بازی ای را ترتیب می‌دهد و آلبوم را به پسر می‌رساند و از پسر بوسیله چند عکس می‌ پرسد می خواهد او را ملاقات کند ؟ او که خیلی مایل است هویت این دختر برایش مشخص شود وارد بازی می‌شود و در تمام ایستگاه‌های مترو ی شهر اعلامیه‌ ای به دیوار می‌چسباند که رویش نوشته کی و کجا ؟ آملی که در می‌یابد کسی که به دنبالش بوده یافته باز هم بازی را ادامه می‌دهد تا جایی که بالاخره پسر را از دست می‌دهد و …

نت و آهنگ Amélie تنظیم پیانو

برچسب ها

دیدن مطالب مشابه زیر به شما پیشنهاد میشود

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم، سوالی دارید؟ بپرسید

آدرس ایمیل

Amirsheikhi13@gmail.com

تلفن تماس

09104114300